Do Magnolii już nie na potańcówki... ale po najpiękniejsze prezenty w Poznaniu
22-11-2017 13:16   PROMOCJA
W znajdującym się w budynku Magnolii sklepie Fabryka Form obsługa wciąż odsyła zawiedzionych poszukiwaczy rozrywki... Dawniej była to bowiem siedziba restauracji, którą wielu Poznaniaków do dzisiaj kojarzy ze słynnymi potańcówkami, obecnie zaś mieści się tutaj sklep z wyposażeniem wnętrz i dekoracjami do domu.

Dzielnica Łazarz to wciąż dzielnica pełna tajemnic i zaskoczeń. Wielu jej mieszkańców być może wciąż nie zna miejsc, jakie od niedawna dopiero istnieją na jej mapie. Jednym z takich miejsc jest Fabryka Form, czyli sklep z designem, a zatem wszystkim tym, co piękne do domu, biura i na prezent dla przyjaciół oraz rodziny. Fabryka zadomowiła się w Magnolii, budynku na skraju Parku Wilsona, dwa lata temu, by od tej pory oferować mieszkańcom Poznania szeroki wybór niezwykłych produktów projektowanych przez polskich i zagranicznych twórców.

Fabryka Form w interesujący sposób zaaranżowała przestronne wnętrza historycznej Magnolii, tym samym stwarzając nie tylko warty odwiedzenia sklep, ale i miejsce inspiracji, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziemy tutaj zarówno akcesoria kuchenne, takie jak garnki, zastawa stołowa i sztućce, jak i domowe tekstylia i dekoracje takie jak wazony, patery i poduszki dekoracyjne, oraz pomysłowe akcesoria – idealne na drobny lub większy upominek.

Do Fabryki Form warto zatem udać się szczególnie teraz, w okresie przedświątecznym, aby upolować oryginalny prezent lub piękną świąteczną ozdobę. Każdy, kto kocha urządzanie swojego domu, a także każdy, kto szuka niesztampowych upominków, powinien tam zajrzeć. Zwłaszcza, że sklep kusi ciemną czerwienią klimatycznej witryny, w której pod choinką już błyszczą się prezenty zapakowane w czerwono-złoty papier...

Choć Magnolia wciąż istnieje w świadomości niektórych Poznaniaków jako rozrywkowa restauracja, to najwyższy czas zmienić jej obraz na bardziej wyrafinowany. Do Magnolii nie idziemy już na potańcówki, ale po najpiękniejsze prezenty w Poznaniu.

Więcej informacji: https://fabrykaform.pl/informacje/sklep-poznan


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

gru

do 21-12-2017
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Puchar 5 Milionów

21

gru

18:30
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
"Z wysokiego nieba" - koncert kolęd i pastorałek

24

gru

11:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wigilia dla osób potrzebujących i samotnych

26

gru

16:00
Dworzec Letni (peron 4b)
Inscenizacja przyjazdu Mistrza Ignacego Paderewskiego do Poznania - 99. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

28

gru

17:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sala Ziemi (pawilon 15)
„Gwiazdo świeć, kolędo leć!”

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: